Ga naar de inhoud

Gratis verzending binnen Duitsland vanaf € 59*

GOOD&MOJO bei Taiga

GOOD&MOJO

GOOD&MOJO uit Nederland ontwerpt sinds 2016 lampen van materialen zoals bamboe, essenhout en linnen, volgens het merk met de hand gemaakt. Bij Taiga vind je hanglampen, plafondlampen, wandlampen, vloerlampen en tafellampen uit series zoals Bali, Bhutan, Kalimantan en Okinawa.

Vergelijken (0/5)

78 van 324 producten

GOOD&MOJO vloerlamp Andes bamboe

GOOD&MOJO

Vloerlamp Andes, bamboe

Normale prijs
Aanbiedingsprijs vanaf €159,00 Normale prijs €238,00
Stehleuchte Hokkaido 38x35 von GOOD&MOJO, Gesamtansicht | Taiga

GOOD&MOJO

Stehleuchte Hokkaido 38x35

Normale prijs €99,99
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Stehleuchte Merapi von GOOD&MOJO, Gesamtansicht | Taiga

GOOD&MOJO

Stehleuchte Merapi

Normale prijs €89,99
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Stehleuchte Tahiti 45x20, schwarz von GOOD&MOJO, Gesamtansicht | Taiga

GOOD&MOJO

Stehleuchte Tahiti 45x20, schwarz

Normale prijs €79,99
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Stehleuchte Java 32x18, natur von GOOD&MOJO, Gesamtansicht | Taiga

GOOD&MOJO

Stehleuchte Java 32x18, natur

Normale prijs €59,99
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Stehleuchte Java 50x22, natur von GOOD&MOJO, Gesamtansicht | Taiga

GOOD&MOJO

Stehleuchte Java 50x22, natur

Normale prijs €79,00
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Stehleuchte Bhutan 18x35, schwarz/natur von GOOD&MOJO, Gesamtansicht | Taiga

GOOD&MOJO

Stehleuchte Bhutan 18x35, schwarz/natur

Normale prijs €49,99
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Stehleuchte Bhutan, schwarz/natur von GOOD&MOJO, Gesamtansicht | Taiga

GOOD&MOJO

Stehleuchte Bhutan, schwarz/natur

Normale prijs €109,00
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Stehleuchte Andes von GOOD&MOJO, Gesamtansicht | Taiga

GOOD&MOJO

Stehleuchte Andes

Normale prijs €89,99
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Stehleuchte Cango 60x25, natur von GOOD&MOJO, Gesamtansicht | Taiga

GOOD&MOJO

Stehleuchte Cango 60x25, natur

Normale prijs €159,00
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Stehleuchte Cango 40x20, natur von GOOD&MOJO, Gesamtansicht | Taiga

GOOD&MOJO

Stehleuchte Cango 40x20, natur

Normale prijs €129,00
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Stehleuchte Fuji, dunkler leinen von GOOD&MOJO, Gesamtansicht | Taiga

GOOD&MOJO

Stehleuchte Fuji, dunkler leinen

Normale prijs €129,00
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Vloerlamp Okinawa essenhout LED 2 kappen van GOOD&MOJO, totaaloverzicht | Taiga

GOOD&MOJO

Vloerlamp Okinawa van essenhout met 2 LED-kappen

Normale prijs vanaf €294,99
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Vloerlamp Okinawa essenhout LED van GOOD&MOJO, totaaloverzicht | Taiga

GOOD&MOJO

Okinawa LED-vloerlamp van essenhout

Normale prijs vanaf €224,99
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Vloerlamp Iguazu in hoogte verstelbaar, kap 50x22 van GOOD&MOJO, totaaloverzicht | Taiga

GOOD&MOJO

Staande lamp Iguazu in hoogte verstelbaar, kap 50x22

Normale prijs €293,00
Aanbiedingsprijs Normale prijs
Een afbeelding uit de Taiga Store van taiga.green. Een moderne, minimalistische vloerlamp met een slanke houten standaard, een ronde voet en een cilindrische, verstelbare lamp bovenaan die warm licht geeft. Vanuit de voet loopt een kabel. Bestel nu via www.taiga.green.

GOOD&MOJO

Vloerlamp Java bamboe H 141 cm, LED 3W GU10

Normale prijs
Aanbiedingsprijs vanaf €128,99 Normale prijs €199,00
Een afbeelding uit de Taiga Store van taiga.green. Een moderne vloerlamp met een lampenkap van gevlochten rotan en twee kleine planten op ingebouwde plankjes aan de zwarte metalen standaard. Bestel nu op www.taiga.green.

GOOD&MOJO

Vloerlamp Bhutan 40x25 zwart/naturel

Normale prijs
Aanbiedingsprijs €283,20 Normale prijs €339,00
Een afbeelding uit de Taiga Store van taiga.green. Een moderne vloerlamp met een zwarte standaard en een geweven cilindervormige lampenkap in naturelbruin, op een vierkante zwarte voet met zichtbaar snoer. Bestel nu op www.taiga.green.

GOOD&MOJO

Vloerlamp Bhutan S 18x25 zwart/naturel

Normale prijs
Aanbiedingsprijs vanaf €159,00 Normale prijs €199,00
GOOD&MOJO Vloerlamp Iguazu naturel 60×25 IGUAZU/F/MB/6025/N

GOOD&MOJO

Vloerlamp Iguazu nature 60x25

Normale prijs €419,00
Aanbiedingsprijs Normale prijs €405,00
GOOD&MOJO Vloerlamp Iguazu naturel 50×22 IGUAZU/F/MB/5022/N

GOOD&MOJO

Vloerlamp Iguazu nature 50x22

Normale prijs €398,99
Aanbiedingsprijs Normale prijs €385,00
GOOD&MOJO Vloerlamp Zanzibar S

GOOD&MOJO

Vloerlamp Zanzibar S

Normale prijs vanaf €176,82
Aanbiedingsprijs Normale prijs €176,82
GOOD&MOJO Vloerlamp Zanzibar L

GOOD&MOJO

Vloerlamp Zanzibar L

Normale prijs vanaf €249,00
Aanbiedingsprijs Normale prijs €248,00
GOOD&MOJO Vloerlamp Tanami rechthoekig

GOOD&MOJO

Vloerlamp Tanami Rechthoekig

Normale prijs vanaf €132,93
Aanbiedingsprijs Normale prijs €132,93
GOOD&MOJO Vloerlamp Tanami S

GOOD&MOJO

Vloerlamp Tanami S

Normale prijs
Aanbiedingsprijs vanaf €168,99 Normale prijs €174,95

Over GOOD&MOJO

GOOD&MOJO is een verlichtingsmerk uit Nederland. Sinds 2016 ontwerpt een team dat zichzelf ‘de Mojoz’ noemt hanglampen, plafondlampen, wandlampen, vloerlampen en tafellampen.

Waar GOOD&MOJO vandaan komt

  • Sinds 2016 actief
  • Kantoor aan de Televisieweg 16 in Almere, volgens de contactpagina hetzelfde adres als It's about RoMi
  • Vakhandelaren bestellen via een partnerportaal

Waar de lampen van worden gemaakt

  • GOOD&MOJO noemt bamboe, essenhout en linnen als materialen
  • Volgens het merk zijn de lampen handgemaakt; de website vermeldt geen productielocatie
  • Kappen en frames verschillen per serie. Bij Taiga bijvoorbeeld essenhout bij Okinawa en bamboe bij Kinabalu en Barbados

De series bij Taiga

  • Bali, Bhutan, Bromo, Kalimantan en Iguazu
  • Barbados, Kinabalu, Lumbini en Okinawa
  • Veel series zijn verkrijgbaar als verschillende soorten lampen. Bali bijvoorbeeld als vloer-, wand-, plafond- en hanglamp

Samenwerking met de WakaWaka Foundation

  • Volgens GOOD&MOJO helpt elke aankoop via deze stichting gezinnen zonder elektriciteit aan solarlampen
  • Het doel van het merk is 20.000 gezinnen vóór 2030

Veelgestelde vragen over GOOD&MOJO